Výstava: Dalila a výtah bez dveří

Krásná výstava od oblíbené autorky Kláry Smolíkové k její nejnovější knize Dalila a výtah bez dveří.

Dalilu všechno zajímá. Nejvíc výtah v domě, do kterého se s rodiči právě nastěhovali. Zdviž obíhá domem a do jedoucích kabinek bez dveří musí cestující naskočit, a pak zase při výstupu vyskočit. Dalila ještě nemůže jezdit sama, a tak se ráda sveze s některým ze sousedů. Aspoň si s nimi může cestou popovídat. Na první pohled by se mohlo zdát, že v domě žijí samí podivíni. Jenže Dalila je rozhodnutá vypátrat, co před světem skrývají!

Ilustrace Kačka Illnerová
.

Klára Smolíková

Báječná lektorka a popularizátorka četby a historie, energická a charismatická Klára Smolíková, je také autorkou řady metodických materiálů a učebnic. Ke svým knihám připravuje úspěšné čtenářské workshopy, vede kurzy dalšího vzdělávání pro učitele a knihovníky.

• Kód

• Název