Po mořích za pokladem

Staňte se na chvíli námořníky a vydejte se s námi za pohádkovým pokladem. Tábor je určen dětem ve věku 7 - 14 let.

Přihlášku vám zašleme mailem nebo si ji můžete vyzvednout v knihovně.

Přihlašování do 12. 6. nebo do naplnění kapacity. Přihlášky odevzdávejte v knihovně nebo posílejte vyplněné na mail knihovn@obecvrdy.cz.

Příměstký tábor pořádá Kateřina Dolejší. Pro více informací se obracejte na ni na mailu kdolejsi@seznam.cz.

• Kód

132008

• Název

Po mořích za pokladem